Двама полицаи са пострадали при бой в Грамада.
Инцидентът е довел до ареста на трима жители на градчето – на 29, 30 и 36 г., които са били задържани по време на традиционния панаир.
В малките часове на 21 септември между мъжете, които са били във видимо нетрезво състояние, възникнал конфликт, който прераснал в сбиване. Полицаите, изпълняващи задължения по опазване на обществения ред на мястото, овладели ситуацията. Леко са пострадали двама униформени.
Заради момиче била стрелбата с двама ранени младежи
Тримата мъже били задържани с полицейска мярка за срок до 24 часа и приведени в ареста на РУ-Кула. Работата по случая продължава в рамките на образувано досъдебно производство за престъпление.
Прочетете още
- 13:01 Силна експлозия или трус? Загадъчен тътен разтревожи Пловдив и региона
- 12:02 В памет на Кристиян: Ден на траур обявиха в гимназията в Сопот
- 13:41 Пореден инцидент! Камион отнесе мантинела, озова се в насрещното ВИДЕО
- 16:00 Нов скандален въпрос около трагедията на АМ „Тракия": Бащата на Сияна посочи вещото лице