Зверско убийство е било извършено в карловското село Столетово. В неделя към 19-20 ч. е бил убит Борис Кисьов.
48-годишният мъж вероятно е бил наръган с нож. Към момента се извършва оглед на мястото на престъплението.
Синът на жертвата Нено, който е на 24 години, се прибира спешно от Германия.
Съпругата на Борис Кисьов не е станала свидетел на престъплението, тъй като жената снощи е нощувала в Сопот, където семейството живее.
Борис бил строител, работил в близкото село Слатина и, за да не пътува до Сопот, в неделя е останал в родната си къща в Столетово.
По непотвърдена информация на ПБ Новинар, ром или роми са убили Борис, с когото имали стара разпра.
Местни хора говорят за двама братя от село Христо Даново, които преди години с купили къщи в Столетово.
Отново по непотвърдена информация, спорът между ромите и Кисьов се е водил заради нива, собственост на жертвата. Единият ром с къща в Столетово твърдял, че Кисьов му бил взел част от парцела. Според хора от селото, обаче, тази част била отдавна собственост на фамилия Кисьови.
По случая е образувано досъдебно производство в РУ-Карлово, съобщиха от пресцентъра на ОДМВР Пловдив за GlasNews.bg. Под наблюдението на Окръжна прокуратура – Пловдив са предприети активни действия за разкриване на цялата фактическа обстановка и извършителите на престъплението.
Още подробности - четете тук:
Жители на Столетово след убийството: Потресени сме, не сме очаквали такова зверство
Ето го убития в Столетово мъж. Синът му се закани: Няма да оставим нещата така!
Гошо Рендето 11:21, 07.10.2024
Ром се пие,циганин се бие,бие,бие докато се убие!!!После циганката и накрая циганетата!
Nwo 16:17, 07.10.2024
Докога циганите ще вилнеят безнаказано из цялата страна?
Гошо Рендето
Докато не ги изпрепем до крак,както и покровителите им!