Мъж пострада, докато се опитва да разтърве двама биещи се в Лом. Случката е от нощта срещу вторник, съобщават от полицията. Около 1.30 часа пред заведение в крайдунавския град възникнало сбиване. Двама мъже на 31 и 39 години от град Лом се скарали и започнали да си разменят жестоки удари.
Свидетел на мелето на 66 години се намесил, за да ги разтърве. Искал да помогне, но по-младият от биячите го халосал.
Вследствие на нанесения удар мъжът е паднал на земята и е получил фрактура на десния крак. Транспортиран е до местната болница и е настанен за лечение.
Подстрекателят на боя е задържан за срок до 24 часа. По случая е образувано досъдебно производство.
Прочетете още
- 20:00 Глутница вся ужас в София: Докато институциите спят, кучетата вече вилнеят в следващия квартал
- 22:00 Гризачите стават все по-устойчиви на отрови - задава ли се нова пандемия?
- 21:00 Докато чакаме безопасни пътища: В Казанлък кърпят дупки направо в локвата ВИДЕО
- 19:00 Ужас в София! Асансьор с майка и дете пропадна ВИДЕО