МВР разпространи нова информация за гонката, завършила с тежки материални щети на бул. „Освобождение” в Пловдив. Както GlasNews.bg съобщи инцидентът стана снощи около 22 часа близо до кметството.
Установено е, че лек автомобил БМВ блъснал 5 паркирани коли. По данни на очевидци, малко преди удара БМВ-то и джип Порше Кайен са извършвали опасни маневри на пътя, осъществявайки гонка помежду си.
Румен Радев: Курсът на новото правителство тласка България към войната
Двамата шофьори, на 23 и 22 години, са задържани в районното управление. Пробите им за употреба на алкохол и наркотици са отрицателни.
Случаят е докладван на дежурен районен прокурор, образувано е досъдебно производство за хулиганство на пътя - чл. 325, ал. 3 от НК.
Прочетете още
- 19:00 Момче с тротинетка се удари в кола в Бургас, шофьорката: Няма да оставя това без последствия! СНИМКИ
- 23:30 Украинско семейство обвинява хазяи в Пловдив в насилие и принудително изгонване от апартамент
- 18:00 От улицата до ново начало: Историята на дядо Наско
- 23:00 Дневен хороскоп за 7 август: Телци, дайте всичко от себе си - ще бъдете възнаградени!