Лек автомобил „Мицубиши“ в сряда вечерта е „излетял“ от мост и е паднал от 10 метра височина в река Янтра във Велико Търново. Като по чудо няма пострадали. Инцидентът е станал около 20 часа на 5 април в квартал „Чолаковци“.
Кола излетя от мост във Велико Търново! Момче и момиче са били вътре ВИДЕО
В злополучната вечер возилото, в което пътували 21-годишен от Горна Оряховица и 26-годишната му приятелка от Ресен, се движило с висока скорост по мокрия от дъжда път. На остър завой водачът изтървал управлението на автомобила, той се завъртял, ударил се в металното заграждение, скъсал го и след секунди се озовал във водите на Янтра. След минути на местопроизшествието пристигнали пожарникари и полицаи.
Въпреки бързата реакция на спасителните екипи, мъжът и жената вече били изплували от реката. Те били откарани за преглед в Спешна помощ. Двамата са се отървали с натъртвания и уплаха. Водачът е изпробван за употреба на алкохол, апаратът е отчел 1,01 промила. Той е тестван и за употреба и на наркотични вещества. Пробата е дала положителен резултат на амфетамин, пише Борба. Тепърва виновният за катастрофата шофьор ще трябва да се погрижи за изваждането на колата от водата.



Прочетете още
- 11:14 Иво практикуваше брахмачаря, синът ми е патологичен лъжец
- 10:20 PIGEON express стартира с технологичен модел за ново поколение куриерски услуги
- 13:46 GlasNews.bg разполага с бележка от Калушев, открита в стаята му в "Петрохан" СНИМКА
- 15:00 Свръхсекретен обект, в който е имало генерали от НАТО, е унищожен в Одеса
Отрепки 08:04, 06.04.2023
Да са бяха утрепали изродите, за да не итрепат друг невинен.
Отрепки 08:06, 06.04.2023
Да са бяха утрепали изродите, за да не итрепат невинен!