Пияната и дрогирана благоевградчанка, която удари 4 коли на главната алея в „Слънчев бряг“ в ранните часове на неделя се оказа, че никога не е имала книжка.
„Констатирано е, че тя никога не е притежавала шофьорска книжка“, обяви Цветелина Рандева, говорител на МВР-Бургас за БТВ.
Припомняме, че 33-годишната жена се качи на чужд автомобил и с висока скорост потеглила. За резултата от действията й се вижда по нанесените щети. Дрегерът за алкохол установява 3,79 промила, а тестът за наркотици е положителен за метамфетамин.
Инцидентът по чудо се е разминал без жертви. По това време наоколо е имало хора и свидетели от съседните таксита. На спирката са чакали камериерки, сервитьори и друг обслужва персонал за смяна по хотелите.
Мъртвопияна и дрогирана шофьорка връхлетя такси със 100 км/ч в Слънчев бряг СНИМКИ
Снимки: Флагман, БТВ
Прочетете още
- 17:45 Кметът на Пловдив: Безплатният транспорт ще обхване над 20 000 ученици ВИДЕО
- 10:00 Първите симптоми на диабет, които често се подценяват ВИДЕО
- 17:00 Искам истината да излезе наяве: внучка търси свидетели след тежък инцидент с баба ѝ
- 17:29 Разузнаването прихвана сигнал: Иран е активирал групи за убийства по целия свят