Пиянска разправия е причината за убийството случило се на 29-ти декември около 22 ч. в Куклен, предаде TrafficNews. По информация жертвата Ламбри Л. и задържаният Мариян Паскалев са братовчеди, а вечерта преди убийството са се били събрали в имота на убития. Те се почерпили солидно с алкохол, а по-късно между двамата пламнал голям скандал, който прераснал във физическа саморазправа с фатален край за Ламбри Л.
Както съобщихме, тялото на мъжа е намерено от сина му в безпомощно състояние в двора на къщата, в която по-рано с братовчед си Паскалев са се събрали, за да пият.
Жестоко убийство в Куклен! Син откри баща си в безпомощно състояние
Пристигналите на място медици са констатирали смъртта на 55-годишния Ламбри Л. Данните до момента сочат, че мъжът е починал след нанесен побой. Извършени са множество огледи на местопроизшествие, иззети са веществени доказателства, назначена е съдебномедицинска експертиза, разпитани са свидетели и др.
Предстои спрямо арестувания Мариян Паскалев да бъде повдигнато обвинение за умишлено убийство и арестът му да бъде удължен за срок до 72 часа с постановление на наблюдаващия прокурор. Очаква се да бъде внесено искане в съда за вземане на мярка за неотклонение „задържане под стража“.
Повдигат обвинение на задържания за жестокото убийство в Куклен
Прочетете още
- 10:26 Шокиращи кадри: Корабът на Илон Мъск SpaceX експлодира на живо в ефир ВИДЕО
- 12:18 Синът на известна журналистка карал спортната кола, ескортирана от патрулка?
- 13:16 Трима украинци отвлякоха непълнолетен в София! Заплашили с оръжие
- 10:43 Лекари от Пловдив спасиха пациент след заседнала костилка в хранопровода