Това е лицето на мъж, който уби млада майка и две деца. Защо мъжът отне живота на цяло семейство, все още е загадка. Той е познавал жертвите само от 46 дни.

Според разследващите 34-годишният Морис е виновен за тройно убийство в Биспинген (Долна Саксония). 35-годишната майка Стефани и 4-годишният й син Лука бяха намерени убити в къщата в неделя. Дъщеря й Лили Мари - на 11 години, изчезна безследно. Във вторник тялото на дете беше намерено на магистрала B3 в гората на Luneburg Heath.

Кой е убиецът?

Морис Г. се преместил от Бремен в Шнефердинген преди около три месеца, живеейки там в стая от 18 квадратни метра. Съсед казва пред bild.de: „Винаги поздравяваше и казваше, че работи в увеселителен парк. Често ходеше да се види с приятелката си “.

Но Морис има и тъмно минало. Според BILD той вече има две регистрации във федералния централен регистър, единият за телесни повреди и принуда, а другият за нарушение на Закона за оръжията.

След двойното убийство в Биспинген, Долна Саксония, във вторник следобед е намерено друго тяло. Това ли е малката Лили? Всичко говори за това, но служителите на реда все още не са потвърдили информацията.

Какво стана?

На 31 март майка на две деца се срещна с Морис Г. и гордо публикува новата си любов в интернет. Невероятно убийство се случи 46 дни по-късно.

Според разследването Морис е удушил 4-годишно дете и след това убил майка си. По това време Лили не беше у дома. Може би момичето се сблъска с убиеца на улицата и той я отведе. Какво се е случило след това е неизвестно.