Криминалисти от РУ-Септември установиха и задържаха тийнейджър извършил взломна кражба и кражба на автомобил. Преди няколко дни неизвестен разбил прозорец от първия етаж на къща в септемврийското село Ковачево. 44-годишната собственичка се простила с лаптоп, акумулаторна батерия и с ключовете на личния се автомобил.
Гонки на пътя вбесиха пловдивчанка, предложи крути мерки
В тяхна помощ апашът подкарал паркираното пред жилището „Ауди“ и напуснал местопрестъплението. След подаване на сигнал за случилото се бил сформиран екип от служители на група „Криминална полиция“. Не след дълго органите на реда открили колата изоставена в местността „корията“ в землището на селото. Извършен е щателен оглед на мястото и на возилото, иззети са веществени доказателства.
Да не е на мода да се скача с коли в Пазарджик в канала? СНИМКА
В хода на работата криминалистите установили, че автор на дръзкото посегателство е 17-годишен тийнейджър от същото село. У него били открити и част от откраднатите вещи. Работата по случая продължава, води се досъдебно производство.
Прочетете още
- 19:00 ПТП по български: удариха го, смачкаха го, КАТ му каза „оправяй се, пич"
- 15:00 От обещание за оригинално качество до разочарование: Фалшиви обувки в Modivo? ВИДЕО
- 17:00 Дъщеря сигнализира за затруднен достъп до концерт за своята майка с инвалидна количка
- 18:00 DW: Руснаци месеци живели тайно в Покровск, преди да ударят отвътре