Поредно брутално посегателство върху паркирани автомобили. Този път то е в столичния кв. "Гоце Делчев".
Колите осъмват с жестоко надраскани врати и брони. Потърпевши собственици не изключват да са жертви на психопат, който обикаля нощем. Други пък подозират, че са въвлечени във войната за паркоместа.
"Някой е отделил доста време, за да направи това. Според съседи извършителят е жена. Разбрахме от тях, че е извадила ножче, сложила си е шапка, тъмни очила и се е опитала да рисува и да твори графити по колата", каза пред Нова тв една от потърпевшите Дани Лалова.
"Това според мен е човек, който има нужда да се изразява по някакъв начин. Поправката на автомобили би ми струвала около 2 000 лв.", пресметна тя.
Петя Димитрова също е сред потърпевшите: "Не мога да си обясня защо е направено това. Приблизително по 150-200 лв. би ми струвало поправянето на детайл от колата", коментира тя.
Прочетете още
- 18:00 Митове и джапанки: Гръцката полиция срещу българския турист (или обратното)
- 13:00 Мъж отмъкна колело и го скри… за да не му го откраднат, докато търси плячка СНИМКИ
- 11:00 Дете на 1 годинка хвана лопата и метла - засрами кмета на Сопот СНИМКИ
- 15:00 Когато единствената ти мечта е да се бориш. Думите на малкия Митко учат на уроци