Шофьор с няколкомесечен стаж бе задържан за дрифт по една от главните улици на Асеновград.
Около 13 ч. вчера в районното управление постъпили сигнали от граждани, които забелязали „БМВ“ да прави рискови маневри по ул. „Цар Иван Асен II“. Същевременно патрулиращи там униформени засекли въпросната кола да преминава с демонстративно въртене на гуми, създавайки реална опасност за останалите участници в движението.
След незабавната намеса на служителите на реда, немското возило е спряно принудително, а проверката установила, че зад волана е 20-годишен младеж. Справка в регистрите на МВР показала, че свидетелството му за правоуправление е издадено преди 8 месеца.
С полицейска заповед водачът е задържан за едно денонощие. За хулиганската проява на пътя срещу него е образувано бързо производство.
Прочетете още
- 10:00 "Това е епична смелост": Стопани със силни думи към огнеборците след огнения ад в Пловдивско
- 09:00 "Явно искате да убиете децата си": Тротинеткаджии по натоварен път край Самоков
- 11:00 Тръмп предложи на Зеленски да удари Москва и Санкт Петербург
- 12:00 Чистачки под наем и ключалки с бонус лепило – новият стандарт на Кючука
Асеновградчанин 19:02, 19.07.2022
Това да не е на Данчо внука? От Пловдив чичо Данчо? Малките педераски джигитчета на кладата ще загорят ахахха