Антонио Вутов може да пропусне освен домакинството на Верея, но и гостуването на Дунав Русе на 10 март, показа проверка на PlovdivDerby.com. Днес нападателят получи директен червен картон, след като репликира остро съдията Тодоров, след като отново за реплика 3 секунди по-рано бе получил жълт картон.
За това, какво точно ще е наказанието от значение е единствено, какво е написал главния рефер в доклада си. Не случайно след срещата по време на интервюто си пред телевизионните камери Антонио бе повече от смирен спрямо рефера, като дори заяви, че той е най-добрия съдия в България (ВИЖ ТУК).
Ако Вутов е обил рефера между жълтия и червения картон като го е напсувал или квалифицирал по някакъв начин то той ще получи наказание от 2 срещи Чл.22, (2), (к). Това е и най-вероятното развити е на ситуацията.
Ето ги двете опции за наказание на Вутов:
Наказанието на Антонио ще стане преди футболния уикенд и след изиграването на настоящия междинен кръг.
Прочетете още
- 14:00 Новата "Мисис България World" пред GlasNews: Красотата не е цел, а инструмент
- 10:00 Българи оставиха най-шантавата бележка в музея на Тесла - и интернет полудя СНИМКИ
- 15:00 Черно Ауди цъфна между фиданки на столична полянка СНИМКИ
- 13:00 Кой е Петър Парчевич - дипломатът на Българското Възраждане