Ръководството на Ботев (Пловдив) е хвърлило око на един от качествените чужденци в Първа лига. Става въпрос за звездата на Етър Велко Батрович, който прави много силни мачове за „болярите“ от началото на сезона. Черногорецът премина в тима от Велико Търново през януари миналата година, като още в началото загатна за таланта си, но едва през тази година се превърна в истински лидер.
Спортно-техническото ръководство на жълто-черните следи изявите на Батрович във всеки кръг. Ботев ще опита да привлече крилото през лятото като свободен агент, тъй като договорът му с Етър изтича и клубът трудно може да го задържи.
Батрович вдигна много акциите си и дори се надява да получи повиквателна от националния отбор на Черна гора за предстоящата европейската квалификация срещу България в София на 22 март, твърди „Меридиан мач“.
Прочетете още
- 19:00 "Неканен гост" в бистро се почерпи с оборота от касата и лаптоп ВИДЕО
- 21:00 Убийство във Виена: Посланикът на Украйна в България е отстранена заради сина й
- 13:46 Карловец, живеещ в САЩ от години, почина в имиграционен арест в Мичигън
- 17:15 Гъст черен дим се издига над Царево, ВИДЕA и СНИМКИ показват истински ужас