Ботев Пловдив ще получи парите по трансфера на Ствън Петков до петък, пише Меридиан Мач. Изданието припомня, че сумата е 170 000 евро, нещо което PlovdivDerby.com разкри преди 3 дни. По договор жълто-черните трябва да получат парите още сега, а не да чакат траншове отложени във времето.
Междувременно Николай Киров ще има разговор с таланта Слави Шопов, в който ще се опита да го убеди, че му е рано за трансфер в чужбина и че в Ботев Пловдив младокът ще получи шансове за развитие, пише още изданието.
* Коментарите под тази статия не изразяват мнение и позиции на собтвениците на медията, както и на нейните автори. PlovdivDerby.com не носи отговорност за съдържанието на читателските коментари. Молим да се въздържате от обидни квалификации, заплахи, расова нетърпимост и т.н.
Прочетете още
- 11:38 Среднощна операция в Балкана: Специални джипове изнесоха телата от кемпера край Околчица
- 15:34 "Не ни оставяйте…" Прокуратурата огласи последните думи на загиналите от „Петрохан" ОБНОВЯВА СЕ
- 12:30 Вдигат протест! Бургазлиев, погубил Христина и оставил Марти инвалид, иска друга мярка
- 11:00 Слънцето „се събужда": учени предупреждават за риск от силни изригвания и магнитни бури