Бившият главен секретар на МВР Ивайло Иванов е новият началник на Столичния инспекторат. Той е бил назначен от кмета на София Йорданка Фандъкова, потвърдиха от общината, цитирани от БНР.
Иванов беше освободен от вътрешното министерство през май т.г. заради случаите на полицейско насилие на миналогодишните протести срещу управлението на ГЕРБ.
В Столичния инспекторат 44-годишният Иванов, чийто професионален път е изцяло свързан с МВР, ще заеме мястото на починалата дългогодишна ръководителка на общинския контролен орган Веска Георгиева.
Прочетете още
- 08:21 Феновете на Локо Пловдив изригнаха срещу Иван Демерджиев
- 11:00 Пореден ценови абсурд на наше летище. Сандвичът - почти два пъти по-скъп от този в Рим СНИМКИ
- 12:53 Камера засне тежката катастрофа в София, при която кола се разцепи на две ВИДЕО
- 14:00 Лисаната от Баш бунар – новата атракция на Ловеч
Радо 13:47, 05.10.2021
Пародия.Уволнен и назначен другаде.Нетрябва да се назначават пак на ръководни длъжности.Какво им правите услуги.
За това помнете идват избори !!!
БРАТО, ТОВА Е ТИПОЧНО ЗА “ГЕРБ” НИКОГА НЕ ГО ЗАБРАВЯЙ НИКОГА, ЗАЩОТО 100% БОКО СЕ Е ОБАДИЛ НА ДАНЧЕТО И ГОТОВО -“наш човек” ГЛАДЕН НЯМА ДА ГО ОСТАВИМ, НАЛИ???