Топ боксьорът Кубрат Пулев още не е дал категоричен отговор на въпроса дали ще влезе в политиката. Това съобщи пред журналисти председателят на партия КОД Петър Москов.
"Решението ще обяви самият той", уточни Москов.
"Имахме учудващо за нас много дълбоки и смислени разговори с г-н Пулев и с неговия екип. Ние днес направихме своята регистрация. Когато и каквото решение да вземе той, ако е положително - ще се присъедини към нас и ще продължим напред", коментира Москов.
Той се е учудил от дълбочината и искреността, които спортистът е показал по време на разговорите. Впечатление му направили и целите на Кубрат Пулев.
Припомняме, че в края на миналата седмица председателят на КОД и боксьорът проведоха среща, на която Петър Москов покани Пулев в партията си.
Прочетете още
- 17:00 Новата маркировка по "Опълченска" вече обърква столичани, първи ПТП-та ВИДЕА
- 18:00 Какво да забучим на тротоара, за да не паркират върху главите ни?
- 14:00 Кръстовище в София се превърна в капан за пешеходци... заради кофи за боклук
- 19:15 Проф. Янчева към кметовете в Пловдивско: Очаква се лошо време, вземете мерки!