Една от най-сексапилните футболни половинки Федерика Нарги е готова за лятото и чака идването му с нетърпение.
Съпругата на нападателя на "Сасуоло" Алесандро Матри засне специална фотосесия по бански костюми, пише булнюз.
"Остана още много малко и е време за парти", обяви тя. Красивата моделка позира за първи път след раждането на втората си дъщеря. Малката Беатрис се появи на бял свят на 16 март.
Въпреки че не са минали и два месеца откакто стана майка, Федерика отново е в топформа. И не се притеснява да го показва.
Манекенката и Матри са заедно вече повече от десетилетие. За това време Федерика постоянно попада в челните места на класациите за най-сексапилна футболна половинка.
Красавицата е избирана за Мис Рим и Мис Котонела. Освен като модел се изявява и като танцьорка и тв водеща. Изгрявала е на кориците на всички големи списания на Апенините. Лице е на няколко известни модни марки. Именно с новата колекция на една от тях тя позира за първи път след раждането.
Прочетете още
- 18:42 Катастрофирали тирове блокираха Е79, часове по-рано други два едва не се забиха челно ВИДЕО
- 16:00 Пожар в Пловдив! Горят къщи в квартал "Прослав" СНИМКА
- 17:15 Коя е Съба Вазова – майката на Патриарха на българската литература
- 18:00 Мотористи, скрили номерата си с тиксо, извършват опасни маневри ВИДЕО