Феновете на Ботев продължават протестите за Колежа, който отново е със замразени ремонтни дейности. След мача с Етър тази вечер в Коматево от 17.30 часа, те организират автошествие до стадион "Христо Ботев". Шествието стартира в 19.30 часа от Коматево.
От полицията е създадена необходимата организация за охрана на обществения ред и безопасност на всички участници в движението по маршрута на шествието.
Скъпи Ботевисти,
Уважаеми приятели на футбола,
Време е отново да покажем на всички, че мечтата ни да се върнем у дома, на "Колежа", е по-жива от всякога.
В дом, построен по одобрения от Община Пловдив проект, с ясна и неоспорима публична собственост, изграден в обозримото бъдеще.
Дом, от който никакви частно-собственически интереси не биха ни отстранили или биха поставили в зависимост - нас и любимия ни Ботев.
Каним всички Ботевисти и любители на футбола и спорта да се присъединят към организираното от Сдружение "ПФК Ботев", Клуб на привържениците на Ботев Пловдив и Обединени фракции BULTRAS автошествие от Футболен комплекс "Ботев 1912" до стадион "Христо Ботев".
Автошествието ще се проведе след футболната среща между Ботев и Етър.
Срещата е с начален час 17:30ч. на клубната база в Коматево, а веднага след нейния край - около 19:30ч. ще потеглим всички заедно към нашия Дом - стадион "Христо Ботев".
Автошествието е обявено в Община Пловдив и съгласувано с органите на реда.
Призоваваме всички участници да спазват обществения ред.
ДА ПОКАЖЕМ НА ВСИЧКИ, ЧЕ МЕЧТАТА НИ Е ПО-ЖИВА ОТ ВСЯКОГА И ЩЕ Я ОТСТОЯВАМЕ ДОКРАЙ.
САМО БОТЕВ!
Прочетете още
- 20:44 Дядо Коледа с трабант, Иван с катафалка: Пловдивски абитуриенти превзеха бала с фантазия! СНИМКИ
- 21:19 Трагедия! Откриха мъртви младите мъже, изчезнали в Пловдивско
- 09:01 Зрелищен инцидент с камион на един от изходите на Пловдив ВИДЕО
- 19:47 Назъбени късове лед се изсипаха в Ямболско ВИДЕО+СНИМКИ