Лудогорец се бори, но загуби от Тотнъм с 1:3 в трети мач от група J за двата тима в групите на Лига Европа.
На "Хювефарма Арена" английският тим, воден от Жозе Моуриньо, показа класа и стигна до трите точки с попадения капитана Хари Кейн (13'), Лукас Моура (33') и Джовани Ло Селсо (62'). За Лудогорец точен бе Клаудиу Кешерю (50').
Така разградчани намалиха значително шансовете си за продължаване към елиминационната фаза. След като отстъпиха с 1:2 на Антверпен, а след това и с 3:4 на ЛАСК Линц, "орлите" остават на дъното на групата без спечелена точка.
Тотнъм пък вече е втори с актив от 6 точки, колкото има и лидерът Антерпен. ЛАСК е на третата позиция с 3 точки. В късния мач тази вечер белгийският тим е домакин на австрийския.
Снимка: Антон Узунов
Прочетете още
- 20:11 Метрото преля: Хиляди се втурнаха към протеста, София е блокирана под земята ВИДЕО
- 15:00 Майка: Щеше да се случи най-лошото, някой пазеше детето ми!
- 14:00 Инфлуенсърка и семейството ѝ на косъм от пътен инцидент на магистрала ВИДЕО
- 18:00 Коне в парк "Туристическата градина" в Самоков - чакат да стане готова ледената пързалка?