След инцидента, който се случи след мача на Новак Джокович от втория кръг на Мастърса в Рим, човекът, който го удари с бутилка в главата, проговори. Той е Марио Фери Фалко, инфлуенсър, който в социалната мрежа Instagram публикува видео, в което първо се извини за всичко случило се.
- Искам да се извиня за случилото се на турнира в Рим, след като Джокович завърши мача си. Бутилката ми с вода се подхлъзна и падна върху главата му. Много хора смятат, че съм го направил нарочно, но бутилката просто се изплъзна - каза той, след което добави:
- За съжаление се случват такива неща. Надявам се да не е наранен. Аз също му се извиних. Исках да кажа на тези, които ме обиждат, че не го направих нарочно, а случайно.
С Джокович всичко е наред, като той дори се е разминал без шевове на главата, пише Труд. Сърбинът дори направи тренировка преди мача с Алехандро Табила.
Прочетете още
- 08:00 Как да боядисаме яйца с естествени бои – ръководство стъпка по стъпка
- 11:00 Клонът на бездействието: Пловдивчанка чака институциите, докато дърво чупи коли СНИМКИ
- 10:00 От езеро до блато: умира едно от най-красивите места в Стара Загора СНИМКИ
- 09:00 Счупен знак в София – повече от две седмици институциите „гледат надолу" и не виждат СНИМКИ