Със специално шоу под наслов „Нашите шампиони“ ще бъде отбелязан края на сезона в Суперлигата за мъжкия отбор на Хебър (Пазарджик). Спектакълът ще бъде във вторник, 30-и април, от 18:30 часа в спортна зала “Васил Левски”. Идеята е феновете да се срещнат още веднъж със своите любимци, като заедно за последно да отпразнуват постигнатите успехи.
Както е известно Хебър направи изключително успешен сезон 2018/2019, като триумфира за първи път в клубната си история с Купата на България и завърши със сребърните отличия в Суперлигата.„Отборът заслужава подобаващо изпращане, защото постигна много, а и последният мач от първенството бе гостуване. Затова решихме да организираме този спектакъл, в който волейболисти и страхотната ни публика ще бъдат още веднъж заедно. От Община Пазарджик пък ще наградят всеки един волейболист от състава с поименен плакет. Също така ще има много забавления за феновете, както и много приятни изненади“, коментира за BGvolleyball.com техническият директор на Хебър Сашо Иванов.
От ръководството на клуба разкриха още, че за доброто настроение на всички ще се погрижи популярната българска група Deep Zone, като обещават незабаравимо шоу за всички присъстващи и много приятно настроение.Прочетете още
- 10:00 "Разполагах с под секунда": Камикадзе пое в насрещното на АМ Струма, едва не предизвика смъртоносно меле
- 11:00 В София: Маскиран открадна кутията за дарения на 5-годишно момиченце ВИДЕО
- 09:00 Градусите скачат, а с тях и рискът за колата: как да подготвим автомобила за екстремните жеги
- 11:15 Издъхна стопанинът на обесеното куче Костадин, друго куче лежи до него СНИМКИ