Доста се изговори за битката между Флойд Мейуедър и Теншин Насукава, която преди няколко седмици беше обявена официално на пресконференция в Япония, но дни по-късно Флойд сподели, че няма да се бие, защото е бил подведен. Явно от RIZIN са били убедителни и са предложили големите пари на Парите, защото в интервю той сподели, че битката отново е факт и днес това беше обявено още веднъж от RIZIN.
Bruh #RIZIN14 is gonna be SO HARD #RIZINFF Floyd-Tenshin finally official & cross-promotion champion vs champion fight between Caldwell-Horiguchi pic.twitter.com/pKRkcHNQ1M
— Derek (@Derek_Ideluca) November 29, 2018
Непобедената легенда на ринга Флойд твърди, че битката с непобедения феномен Насукава, който е само 20 години, ще бъде нещо като загрявка 3 рунда по 3 минути. И ако Флойд очаква показно, което да му донесе милиони, то неговия опонент Теншин вече се закани, че няма да си играе и ще го нокаутира.
Двамата влизат на ринга на 31 декември в Япония и шоуто е гарантирано.
mma.bg
Прочетете още
- 20:44 Дядо Коледа с трабант, Иван с катафалка: Пловдивски абитуриенти превзеха бала с фантазия! СНИМКИ
- 21:19 Трагедия! Откриха мъртви младите мъже, изчезнали в Пловдивско
- 09:01 Зрелищен инцидент с камион на един от изходите на Пловдив ВИДЕО
- 19:47 Назъбени късове лед се изсипаха в Ямболско ВИДЕО+СНИМКИ