Жена и две деца са намушкани с нож в източен Лондон.
Лондонската полиция каза, че служителите са били извикани на Първо авеню, Дагенхам, около 17:35 ч. местно време за съобщения за намушкване с нож.
Жена, за която се предполага, че е на около 30 години, и две деца - момиче, за което се смята, че е на осем години, и момче, за което се смята, че е на две, са открити с прободни рани.
„Очакваме актуална информация за състоянието на жената и двегодишното момченце“, казаха от полицията. "Осемгодишното момиче е без опасност за живота."
Арестуван е предполагаемият извършител. Той също е бил откаран в болница, след като се е разболял, каза полицията, но е бил отведен в ареста след преглед.
„Това е наистина шокираща атака и искам да благодаря на местните жители за тяхната помощ и търпение, докато се справяме с този инцидент. На този ранен етап смятаме, че замесените са били познати и не търсим никой друг във връзка с този инцидент.", каза шефът на регионалната полиция в Дагенхам.
Снимката от местопрестъплението, UKNIP.
Прочетете още
- 20:42 Два счупени световни рекорда - Карлос Насар с безупречно представяне в Кишинев!
- 16:11 Великден в писма: Какво бих казал на себе си в мълчаливата събота
- 15:00 Великденски "поздрав": Замериха кола с яйца в Ямбол СНИМКА
- 19:00 55 предписания са били игнорирани в ОПУ - Смолян, бебето плати с живота си