Служители от болница за животни в Южен Есекс в Орсет, Англия са били повикани в склад на местна фирма, за да уловят силно отровна змия, прибрана в транспортен контейнер. Пратката е пристигнала от Индия.
Това става ясно от публикация на болницата в социалната мрежа.
В поста се казва, че змията е пясъчна усойница - една от най-смъртоносните змии в света. Ветеринарен лекар и експерт по влечуги от болницата били изпратени в склада, за да уловят отровното влечуго, пише ЮПИ.
От болницата съобщават, че змията е била заключена в кутия и е транспортирана на безопасно място.
"Радваме се, че не се налага да се срещаме твърде често с отровни същества, но се натъжаваме за змията, че не можем да й дадем свобода и да я върнем у дома", завърша публикацията.
Ivan zavet80g albe11g., 09:43, 22.10.2021
Aree sfeett.,????♦️♣️♣️????????⛰️????????????????????????⛰️????????????????????????????????????????????????️????????????????????????️????????????????✊????✌️????????✌️????☝️☝️????????????????????????????????????????????????????????⛈️????️????️????????⛱️????????????????????️????????⛅????????️☃️⛄????️????️????????????????????????????????????????????????️????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????️????️????????????????????????????????????????????????⛩️⛲⛲⛲⛲????