Паднал декор уби актьор по време на представление в Болшой театър по време на операта "Садко". Въпреки усилията на колегите му и на спасителните екипи, мъжът е починал.
Болшой театър потвърди смъртта на актьора. "По време на пиесата "Садко" при смяна на декора е починал наш колега", съобщиха от пресслужбата на театъра.
⚡The scenery fell on 37-year-old artist Yevgeny Kulesh during a Sadko performance at the Bolshoi theatre in Moscow. He died before the ambulance arrived https://t.co/mfa6CUQ7dh
— Emmanuel Grynszpan (@EmGryn) October 9, 2021
"Пиесата беше незабавно спряна, публиката беше помолена да напусне залата." Театърът добави, че в момента "следователи работят на място, за да установят всички обстоятелства около инцидента".
„Администрацията на театъра предоставя цялата необходима помощ на разследващите“, отбелязват от пресслужбата.
Починал е театралният актьор Евгений Кулеш, роден през 1983 г.
View this post on Instagram
Прочетете още
- 17:16 Вижте ВСИЧКИ 20 точки от мирния план за войната в Украйна, подготвен и от САЩ ИНФОГРАФИКА
- 16:58 Кола се обърна по таван в Карлово, СНИМКИ показват тежкото произшествие*
- 16:00 Шофьорка, паркирала на инвалидно място, откри колата си помляна ВИДЕО
- 15:00 Пожарната с важни съвети за безопасността по време на светлите празници