Четирима души бяха простреляни, от които трима смъртоносно, от мъж, който изглежда е стрелял по хора на случаен принцип вчера в продължение на около 2 часа и половина в Детройт, съобщи полицията.
Полицията арестува неидентифицирания заподозрян след продължило часове издирване с помощта на ФБР, министерството на вътрешната сигурност и Службата за алкохол, тютюн, огнестрелни оръжия и експлозиви.
Началникът на полицията в Детройт Джеймс Уайт заяви, че сигнал до полицията ѝ е помогнал да издири заподозрения, но не съобщи повече информация.
"Благодаря на усърдно работещите мъже и жени от полицията на Детройт, които всеки ден се излагат на опасност. Също така голяма благодарност на нашите партньори от правоохранителните органи", заяви детройтската полиция във "Фейсбук".
Прочетете още
- 20:35 Въоръжен грабеж в София: Маскирани с пистолет нахлуха в магазин, полиция отцепи цял квартал
- 09:00 „Обичам хората, които мразят да губят"
- 14:00 Леден капан във Враца: Коледа под знака на гнева, кръвта по тротоарите и "празничния" кючек на БКС СНИМКИ+ВИДЕО
- 18:12 Украйна се опита да атакува държавната резиденция на Путин с близо сто дрона