Жител на Рим е бил нападнат от диви свине, докато разхождал кучетата си, пише в. "Република". Инцидентът станал след полунощ.
Мъжът, на име Стефано, който е оператор в италианската телевизия "Ла Сетте", извел двете си кучета порода хъски в квартала Камилуча. Зад близките кофи за боклук излязла огромна дива свиня, последвана от други диви прасета, и атакувала едното от кучетата.
Мъжът започнал да рита свинята и тогава тя насочила вниманието си към другото куче, което подгонила. То се опитало да се изплъзне, но излязло на пътното платно и било блъснато от преминаваща кола. Шофьорът на колата спрял и оказал помощ на собственика на двете кучета. Прегазеното куче било откарано в болница, а на мястото на инцидента с дивите свине била извикана общинска полиция.
"Беше ужасно. Такива неща са недопустими", казва нападнатият мъж.
Снимката е илюстративна.
Прочетете още
- 12:00 Бащата на загиналата Сияна: Получавам заплахи за убийство, но няма да млъкна СНИМКИ
- 09:00 „Обичам хората, които мразят да губят"
- 14:00 Леден капан във Враца: Коледа под знака на гнева, кръвта по тротоарите и "празничния" кючек на БКС СНИМКИ+ВИДЕО
- 18:12 Украйна се опита да атакува държавната резиденция на Путин с близо сто дрона