Мрежата обсъжда шокираща реклама на киевска клиника, която реши да приема сперма само от чистокръвни украинци. Освен това кандидатите за вземане на проби от биоматериал не трябвало да имат роднини от Русия.
В социалните мрежи е публикувана листовка, която е забелязана на вратата на кабинет в частен институт по репродуктивна медицина.
Съдейки по съобщението, от 1 октомври клиниката ще приема сперма от украинци при нови условия.
„Уважаеми посетители! От 1 октомври клиниката ДАХНО приема биоматериали от чистокръвни украинци, които нямат роднини в Русия. Благодаря ви за разбирането. Слава на Украйна!“, се казва в съобщението.
Самата листовка представя футболистите Жуниор Мораес и Марлос Ромеро Бонфин.
„Стопроцентови украинци, на ход сте“, иронизират в мрежата.
Междувременно персоналът на клиниката каза, че условията на табелката са лъжа. Но потребителите продължават да ги критикуват.
„И задължително давайте сперма в бродирана риза“
„Доста странно е да се заключи от това, че това е позицията на цяла Украйна, защото това е частна клиника“
„На снимката всъщност са бразилците от украинското футболно първенство“
"Лудостта се засили ..."
„Момчета, това определено е фалшификат, не го вярвам“, оставят коментари потребителите.
Освен това думата „само“ липсва в рекламата, пише EADaily.
Украйна се стреми да се присъедини към Европейския съюз, така че откритата пропаганда на нацизма във версията на Хитлер е официално забранена. От публикации в медиите става ясно, че специалистите от клиниката DAKHNO избират подходящия генетичен биоматериал за богати клиенти, които искат да получат жив „продукт“ в съответствие с посочените характеристики.
Превод: GlasNews
Прочетете още
- 16:00 Граждани с ултиматум към АПИ заради прокълнато кръстовище край Карлово
- 19:58 Тежка катастрофа на Подбалканския път, има ранени
- 15:00 „Яка мръвка" с як морал: магазин в София издирва клиенти, за да им върне… 6,20 лв.
- 14:00 Банички, цигари, цветя и... пълен блокаж: Хаос по бул. "Черни връх" в София