Владимир Путин се готви да изпрати ядрено оръжие в Космоса, предупредиха източници от американското разузнаване.
Съветникът по националната сигурност на Белия дом Джейк Съливан каза по време на брифинг в Белия дом вчера, че вече е насрочил класифицирана среща с ръководството на Конгреса.
Съливан отказа да каже конкретно дали срещата ще бъде посветена на обсъждане на руските намерения да изстрелят ядрени оръжия в Космоса. Той също отказа да даде повече подробности по темата.
Ръководителят на комисията по разузнаване в Камарата на представителите, конгресменът републиканец Майк Търнър, призова администрацията на Байдън да разсекрети информация за това, което той нарече „сериозна заплаха за националната сигурност“.
Припомняме, че руският президент каза в интервю с Тъкър Карлсън, че предпочита Джо Байдън пред Доналд Тръмп като президент на САЩ.
Какво каза Путин в първото си интервю за западен журналист след началото на войната
Превод: GlasNews.bg
Българин 17:02, 15.02.2024
Вашингтонските и лондонски наркомани са в паника те буквално се усират . Русия ще отмъсти ще заличи тази измет треперете помяри