Жена е заподозряна в опит за убийство на съпруга си. Според органите на реда тя се е опитала да отрови съпруга си, като сипе отрова в млякото му.
Инцидентът, при който 27-годишен мъж е в болница, е станал в град Мерат в Индия. Няколко дни преди инцидента двойката се скарала и жената отишла в дома на майка си. На следващия ден съпругът дошъл да се сдобри, но намерил 25-годишната си жена с любовника ѝ.
Последният го нападнал, като случаят приключил с обаждане в полицията.
След изясняване на отношенията двойката се помирила, но жената все още останала в дома на майка си.
На следващия ден тя повикала съпруга си. Тя дала на мъжа да пие мляко. На мъжа му станало лошо, когато излязъл навън: паднал на земята, а пяна започнала да излиза от устата му.
Той е спасен благодарение на загрижени съседи, които му оказали първа помощ и повикали медици, пише bTV.
След продължително лечение мъжът бил изписан. Сега той живее заедно със съпругата си, която е основният заподозрян по случая с отравянето.
Прочетете още
- 16:00 Влакът София-Русе се превърна в пещ - кога ще умре някой, за да се вземат мерки?
- 21:14 Кадри, открити на 5800 м, разкриват мистерията около смъртта на алпинисти ВИДЕО
- 12:00 Вандализъм за спорта? Люлински хулиган остави следа и възмущение СНИМКА
- 17:00 Шофьор блъсна триколка с дете на пешеходна пътека в Шумен и дори не разбра