Берое U14 ще се включи в първото издание на международния турнир Звездичка Колония Къп. Надпреварата стартира утре в Бургас, съперници на децата на наставника Радостин Александров са Спартак (Плевен), Спартак (Варна), Арда (Кърджали), Нефтохимик и Вардар (Скопие). Турнирът в Бургас ще продължи до петък, първият мач на Берое 2004 е срещу Спартак (Плевен).
С две победи започна седмицата за отборите на Берое. На Великденския турнир в Белгия Берое 2008 спечели с 4:0 срещу Остенде. На турнира за Купата на сладоледи Изида, който се провежда в Дряново Берое 2009 се наложи с 10:0 над Добротица.
Прочетете още
- 17:45 Челен удар край Сливен - полицай реагира светкавично и спаси дете
- 17:00 Умишлено: Вандал троши по чужда кола СНИМКА
- 16:00 СНИМКИ разкриха фрапиращото състояние на градска тоалетна
- 11:25 „Съществуват нерешени въпроси между София и Скопие": „Съединени българи" с отворено писмо до премиера Росен Желязков