Берое 2007 завърши 0:0 с Розова долина в среща от 7-я кръг на първенството на подготвителната група деца. Срещата се игра днес на изключително лош терен в Казанлък. Въпреки това децата на наставника Атанас Димитров изиграха силно второ полувреме и в последните пет минути на мача изпуснаха две чисти положения за гол чрез Мирослав Стоянов и Любослав Бойчев. „Зелено-белите“ не допуснаха положение пред собствената си врата и с равенството увеличиха серията си без поражение на шест мача. „Теренът бе много твърд и много сух, липсваше трева, беше най-лошият на който сме играли. Въпреки това имахме предимство, личеше че имаме идея в играта си. Техническото предимство беше на наша страна, макар че съперникът бе съставен изцяло от играчи, родени през 2006 г. Нямахме обаче възможност да го реализираме на този терен. Той с нищо не допринася за развитието на децата, освен че трупат опит и с другата страна на футбола в България, не толкова добрата. Трябва да отбележим и доброто съдийство на рефера Мариян Господинов. Ние вече мислим за следващия си мач в Свиленград, надявам се при второто си гостуване да си тръгнем с победа“, заяви след мача в Казанлък наставникът на Берое 2007 Атанас Димитров.