Досегашният старши треньор на юношите до 19 години на Берое (Стара Загора) Иван Гаджев ще поеме от новия сезон третодивизионния Миньор (Раднево). Негов асистент ще бъде дългогодишният защитник на Нефтохимик и Берое Веселин Пенев, който прекрати кариерата си.
Клубът от Раднево явно ще работи като сателитен клуб на Берое, защото по-голямата част от сегашния отбор до 19 години ще играе там с цел да трупа игрова практика.
Днес в последния си мач като треньор на старшата възраст Гаджев изгледа успеха на своите с 5:0 над Монтана. Головете бяха дело на Костадин Пеев и Александър Енев преди почивката, а след това се разписаха Мартин Маринов, Руси Чернаков и Валентин Иванов.
Прочетете още
- 17:40 Ученичка от Пловдив сложи край на живота си
- 20:01 Вълна от съпричастност за Даниела: десетки помогнаха, но още една трета от сумата липсва ВИДЕО
- 16:07 Наглост! Откраднаха велосипеда на 87-годишен софиянец - оставиха го без средство за придвижване
- 18:46 Срамна гледка: Река край Димитровград превърната в сметище