Берое U17 отстъпи с 0:4 на ЦСКА в контролна среща, играна днес в София. Това бе третата проверка на момчетата на Атанас Рибарски от старта на подготовката. В игра за "зелено-белите" днес се появиха Георги Маджаров и Никола Маринов, които бяха включени и в подготвителния лагер на първия отбор на Берое в Турция.
Двата тима си разделиха по едно полувреме като преди почивката старозагорци имаха предимство. Още във 2-та минута Георги Маджаров направи фрапантен пропуск след изпълнение на корнер. На два пъти Христо Пенев и Никола Маринов не успяха да се разпишат, останали сами срещу вратаря на домакините от ЦСКА. В самия край на полувремето обаче играчите на Берое допуснаха грешка в средата на терена, от която се възползваха домакините, които откриха резултата. След почивката темпото на игра спадна, ЦСКА започна да владее повече топката и отбеляза нови три гола.
Следващата контролна среща на Берое U17 е в края на следващата седмица в Стара Загора. Съперник е отборът на Локомотив (Пловдив).