Отборът на Брестник Пловдив записа победа като гост с 3:2 над Тракия Стамболийски.

''Зелените'' поведоха с 2:0 през първото полувреме, като положения не липсваха и пред двете врати. Головете за Брестник отбелязаха Петко Цонев и Николай Караджов.

През втората част, домакините изнесоха играта в предни позиции. При една изритана топка защитата на Брестник увисна, а нападателят на Стамболийски се възползва и върна едно попадение - 2:1.

Пресата на гостите даде резултат, но гредите на няколко пъти помогнаха на Тракия. Противно на очакванията домакините стигнаха до изравнително попадение, след неразбирателство в защитата на Брестник. В опитът си да изчисти топката играч на гостите уцели свой съотборник и топката се оплете в мрежата за 2:2. В заключителните минути на мача ''зелените'' натиснаха съперникът си. При една атака от ляво Радослав Геджов подаде топката на нападателя Николай Караджов, който не сгреши за 3:2.