Локомотив (Пловдив) набор 2003 допусна поражение от Левски (Карлово) в отложен мач при юношите младша възраст (родени 2002/2003). „Черно-белите“ отстъпиха на гостите с 1:2. Срещата се игра днес от 11:00 на Лаута.

Левски (Карлово) откри още в 10' , възползвайки се от грешка при изнасянето на топката от страна на "смърфовете". Димитър Маринов открадна топката и излезе сам срещу вратаря и реализира за 0:1. Пет минути по-късно Лъчезар Лясков финтира няколко играчи на Локомотив и реализира със силен шут - 0:2.

През втората част Локомотив заигра по-добре и натисна своя съперник. Антонио Лазаров бе близо до намаляване на резултата, но ударът му срещна гредата. „Черно-белите“ стигнаха до гол пет минути преди края. Пловдивчани получиха правото да изпълнят наказателен удар, а играч на гостите бе декориран в червено. Точен от бялата точка бе Валентин Дармонски.