Отборът на “Марица” победи с 2:0 “Спартак” в мач от 2-ри кръг от първенството в МЕЖДУОБЛАСТНА ГРУПА - ДЕЦА "А" (2004/2005). Победата е втора поредна за момчетата водени от Александър Николов, след като в предишния кръг “жълто-сините” разгромиха “Девин” с 8:3. Срещата срещу “Спартак” се игра в събота по обяд на стадион “Пловдив”. В тима на гостите имаше деца и от двата набора, докато “Марица” игра само с деца, набор 2005.
Петко Механджийски даде преднина на “Марица” през първата част с хубав удар от разстояние. Две минути след подновяването на играта Златимир Папазов удвои, като при този резултат завърши срещата.
След този кръг “Марица” има пълен актив от 6 точки. В следващия кръг, на 29 септември, от 10:30 часа, “Марица” гостува на “Асеновец”, а “Спартак” е домакин на “Девин”.
Прочетете още
- 16:00 Двама младежи пазаруват с крадени карти в София. Познавате ли ги? СНИМКИ
- 17:00 Неосветена пешеходна пътека в Младост едва не уби майка и дете. Търсят се свидетели
- 15:15 Мъртви души край Окръжна болница – никой не подаде ръка
- 13:25 Тежък сблъсък край София! Има пострадали, щетите са огромни* ВИДЕО+СНИМКИ