И петимата юноши на Берое, които са част от подготвителния лагер на първия отбор взеха участие в третата контрола на "зелено-белите" в Турция . В 79-та минута на срещата срещу Нефчи (Баку) на терена се появиха Иван Гошев, навършващият 20 години днес Надим Ангелов, Стоян Иванов и Никола Маринов. За вратаря на Берое U19 Иван Гошев това бяха първи минути в игра за мъжкия тим от началото на лагера в Белек. Малко след появата си на терена стражът демонстрира и добра реакция като изби удар на играч на Нефчи. В 85-та минута на терена се появи и Георги Маджаров, който този път зае място в центъра на терена.
Двубоят завърши с тежка загуба за момчетата на Александър Томаш с 0:4. Три от попаденията си Нефчи отбеляза през първото полувреме. Следващата проверка на старозагорци е на 30 януари срещу полския Заглембе.