Септември и Берое завършиха 1:1 в среща от пети кръг на Елитната U15. Пред погледа на националния селекционер Петър Хубчев двата тима направиха интересен и оспорван двубой. Мачът на официалния терен на стадиона в "Драгалевци" започна отлично за гостите, които поведоха още в 5-ата минута. Играчите на Радостин Александров организираха много хубава атака. Йордан Желев подаде към Красимир Тодоров, който върна топката към Желев и последния я засече за 0:1. Домакините опитаха с няколко далечни удара да затруднят стража на Берое. След около половин час игра при контраатака за гостите Красимир Тодоров овладя в центъра, напредна, но вратарят на Септември Мартин  Иванов излезе пред наказателното поле и не позволи на Тодоров да го преодолее. Берое имаше още няколко добри атака, които не успя да завърши.

След почивката домакините погледнаха по-смело към вратата на противника. В 50-ата минута Красиан Колев бе изведен на добра позиция, но пропусна най-доброто положение за домакините, след като стреля в аут. Пет минути по-късно Септември изравни. Наско Кехайов изпълни перфектно пряк свободен удар за 1:1. Малко преди края Красимир Тодоров от Берое се озова на чиста позиция, но ударът му срещна гредата.

Септември – Берое 1:1 (0:1) 0:1 Йордан Желев (5), 1:1 Наско Кехайов (55)

Септември: Мартин Иванов, Калоян Костов-капитан, Димитър Андонов, Марсел Йорданов,  Борислав Георгиев, Карлос Сотиров, Мирослав Колев, Наско Кехайов, Красиан Колев, Шерон Адунби, Георги Минчев; Треньор: Румен Гълъбов;

Берое: Георги Христов, Ибрям Хабил, Теодор Георгиев, Георги Радев, Христо Костов, Йоан Иванов-капитан (Никола Минков), Монир Ал Бадарин (Станислав Петков), Димитър Иванов, Йордан Желев, Красимир Тодоров,  Метин Халил (Михаил Каменов, Пламен Бояджиев); Треньор: Радостин Александров

Съдии: Станислав Апостолов, Невелин Гугутков, Любомир Босаков; Делегат на БФС: Пандо Кобуров;

Жълти картони: Калоян Костов, Георги Минчев (Септември)