Отборът на Спартак Пловдив до 19 години загуби с 4:2 контролна среща срещу ‘‘Марица Милево‘‘ (състезават се в ‘‘А‘‘ окръжна група ). Проверката се игра под проливен дъжд на терена в село Милево.
През първото полувреме резултатът бе 1:1, като голмайстор за ''гладиаторите'' се превърна Велко Мичкюров. ‘‘Спартак‘‘ имаха няколко чисти положения пред вратата на ‘‘Милево‘‘, но стражът на домакините отрази удари на Радослав Геджов, Ивайло Павлов, а гол на Антон Маргаритов бе отменен заради засада. Засада бе отсъдена и при една от атаките на ‘‘Милево‘‘, от която се стигна до гол.
През втората част Николай Караджов даде преднина за ‘‘Спартак‘‘, а след това треньорът Неделин Петров извърши осем смени. Това оказа влияние върху играта на гостите и те инкасираха 3 гола във вратата си до края на мача за крайното 4:2.