Юношите на ЦСКА-София до 19 години победиха Сливен със 7:1 в мач от деветия кръг на Елитната група, който се игра на базата в Панчарево. В двубоя участие за "червените" взеха само две момчета от набор 2000, а шанс за изява при по-големите получиха юноши, родени през 2001, 2002 и 2003 година.

"Армейците" откриха резултата в 6-та минута след гол на Огнян Николов, в 13-та Милен Манчев удвои преднината им, а след попадение на Андрей Йорданов в 38-та минута ЦСКА-София водеше с 3:0 на почивката.

Десет минути след началото на втората част Александър Александров направи резултата 4:0. В 62-та минута гостите получиха спорна дузпа и я реализираха за 4:1. Марк-Емилио Папазов беше точен за 5:1 две по-късно, Жулиан Манолов вкара шестия гол във вратата на Сливен в 73-та, а Папазов се разписа още веднъж за 7:1 в последната минута и оформи разгромната победа за столичани.