Берое ще привлече в редиците си защитника от Естония Никита Баранов, който е национал на страната си. Футболистът няма да минава проби и директно ще подпише договор със старозагорския клуб.
Баранов е роден на 19 август 1992 година в Талин, висок е 186 см и играе в центъра на отбраната. В последните две години е играл за норвежките Кристиансунд и Согндал. В родината си е носил екипите на Арарат (Талин), Флора и Йелва. За националния отбор на Естония има 24 мача.
Както е известно, Берое търсеше заместник на Камен Хаджиев, който беше продаден на унгарския Академия Пушкаш в понеделникк.
"Меридиан Мач"
Прочетете още
- 20:52 СДВР задържа трима с фалшиви евробанкноти в София СНИМКИ+ВИДЕО
- 20:02 Частен самолет се разби край Стейтсвил, има загинали ВИДЕО
- 19:00 Шофьор спука гума и повреди джанта заради опасна дупка
- 11:25 „Съществуват нерешени въпроси между София и Скопие": „Съединени българи" с отворено писмо до премиера Росен Желязков