Опитът да се излети от Мюнхен за София с Луфтханза се превръща в забавна история.
Всичко започва обичайно – усмихнати стюардеси, поздрави, без излишни проверки. Но веднага след като пътниците се настаняват, става ясно, че самолетът крие неочаквана изненада: част от тях всъщност са за Бирмингам, а не за София.
Следва весела суматоха. Вместо паника – шеги и смях.
Един от пътниците предлага да уведомят пилота, че мнозинството иска да лети за София – демокрацията в действие! Други предлагат на пътуващите за Бирмингам да дойдат с тях до София. "Не е лошо там", пише жената, разказала историята във Facebook.
Оказва се, че до ситуацията се стига, след като шофьорът, който трябвало да транспортира пътниците от гейта на Бирмингам до самолета им, оставя пътуващите за там пред самолета за София.
На въпроса пристигнахте ли, Zheni Geo отговори: "За щастие, да, включи се пилота да каже за къде сме, и после минаха стюардесите да проверят всеки поотделно, за всеки случай".
"Ако имате лош ден, си спомнете, че на летище Виена има кът за хора, които са долетели в Австрия, вместо в Австралия?", шегува се коментираща.