Навреме за предстоящия празник Хелоуин британска верига магазини предлага страховита пица, гарнирана с най-лютата чушка в света, пише в. "Дейли стар".
Куражлиите, дръзнали да опитат пицата Грим Рийпър, предлагана от "Морисънс", трябва да знаят с какво се захващат. "Адското" тестено изделие е гарнирано с най-лютата чушка в света - Каролина Рийпър. Лютивостта на тези чушки надхвърля 2 милиона единици по скалата на Сковил.
За сравнение - чушката Каролина Рийпър е 440 пъти по-люта от Халапеньо. И ако това не е достатъчно, пицата е гарнирана с чушки Птиче око, чиято лютивост по скалата на Сковил е между 50 000 и 100 000 единици, пикантен салам и люто пилешко. За "капак" тестеното изделие е поръсено щедро с пикантен кашкавал, пише Дарик.
От "Морисънс" отбелязват, че страховитата пица определено не е за малодушни хора. Мераклиите да се преборят с лютото предизвикателство могат да закупят тестеното изделие от специализираните щандове на магазините в страната срещу сумата от 3,89 лири.
Прочетете още
- 23:01 GlasNews за тройното убийство: Проговориха местни и приятели на жертвите, Сарафов сравни случая с Twin Peaks ОБЗОР
- 19:08 Местен избухна за кървавия ужас в Петрохан: Те бяха мои съседи. В планината хората се спасяват взаимно СНИМКИ
- 16:55 Мъж ритна в лицето 13-годишен младеж заради игра със снежни топки
- 21:00 Слънцето удря отново: магнитна буря се задава, възможни пикове до G2