33-годишната принцеса Евгения стана майка за втори път. Това съобщи внучката на кралица Елизабет II в своя Instagram.
„Джак и аз искахме да споделим новината, че посрещнахме нашето малко момче, Ърнест Джордж Рони Бруксбанк, на 30 май 2023 г. в 8:49 сутринта, с тегло 3.2205 кг“, написа щастливата майка.
По-специално дъщерята на Сара Фъргюсън и принц Андрю призна, че бебето е кръстено на неговия пра-пра-дядо Джордж, дядо Джордж и дядото на принцеса Евгения Роналд.
„На Оги вече му харесва да е по-голямо братче“, сподели младата майка, която показа снимка на новороденото с двегодишното му братче Август.
View this post on Instagram
Кралската племенница и банкерът Джак Бруксбанк се ожениха през 2018 г. В началото на 2021 г. им се роди първородният им Август, който принцесата понякога показва в социалните мрежи.
И през 2023 г. стана известно, че ще има още едно попълнение в семейството на дъщерята на принц Андрю.
View this post on Instagram
Принцеса Евгения със сина си Август
Докато беше бременна, принцесата практически не пропусна официални събития, включително коронацията на Чарлз III в Уестминстърското абатство на 6 май 2023 г.

Принцеса Евгения на коронацията на чичо си, крал Чарлз III / Снимка: Getty Images
Превод: GlasNews.bg
Прочетете още
- 17:00 Кола „полетя" от паркинга на метростанция „Вардар": Капан ли е новият ремонт?
- 10:20 PIGEON express стартира с технологичен модел за ново поколение куриерски услуги
- 14:02 Неизвестен проникна в паркирана кола в София, прекара в нея 15 минути
- 16:12 Какво установи Инспекторатът на МВР по сигналите срещу НАКЗТ
Мехмет брат на Ахмет 19:50, 05.06.2023
Алоуууу писача,тая да не е родила слонче бре...7.1 ЛИБРИ НЕ СА 7.1 КГ.я влез малко в час