Теодора Янева, по-известна като Беба от риалити шоуто „Биг Брадър“, направи смело навлизане в музикалната сцена с дебютната си поп фолк песен „Бесен кючек“.

След като „Кючека на Беба“, сътворен от LEO BAND, предизвика фурор в интернет и се превърна в сензация, Теодора реши да канализира тази популярност в свой личен музикален проект.

„Бесен кючек“ е колаборация между Беба и изпълнителя Мандо Симеонов. В песента тя не само демонстрира енергичните си танци, но и показва вокални способности, с които изненадва феновете си.

Парчето е заредено с хитов ритъм и запомнящ се текст, който носи нейния характерен дух и провокативен стил.

За текста на песента са се погрижили Петър Петров, Александър Попов и самият Мандо. Петров и Попов изпълняват и ролята на креативни директори на проекта. Музиката и аранжиментът са дело на Сандрито Даниелов, а видеото е заснето от Добромир Николов. В него участва и гаджето на Беба – Велин.

Беба не пропусна да вкара в песента и емблематичните си реплики от „Биг Брадър“, които станаха вайръл в социалните мрежи - „Бесен е“ и „Теодори много – Беба е една“. Самата тя отправя и остри послания към хейтърите с провокативни стихове:

„На хейтърите съм в устата, а те на мен – в краката. И не, не съм любимка, а видят ли ме – искат снимка. Ще ви разкажа аз играта, и в това съм най-добрата. Ще взема правата лопата и ще ги сложа на заплата“.

Песента „Бесен кючек“ се появи в YouTube канала на Теодора – BEBA, и набира сериозна популярност. Дали Беба ще се наложи като новото лице на сцената, ако въобще такива са целите й – предстои да разберем, но едно е сигурно – тя е тук и е „бесна“ за успех!

Беба от Биг Брадър: Мен ме иска половин България, а мъжът ми следва некви парцали

Кого избира? Беба проговори за отношенията с Виктор и Велин ВИДЕО