Възрастен мъж е изчезнал във Варна. Човекът е бил настанен за лечение в болница, откъдето си е тръгнал.
По думите на загрижени хора в социалната мрежа, той е бил в неадекватно състояние, болен и объркан.
Мъжът има спешна нужда от лечение. Не носи в себе си пари и телефон.
"ТЪРСИМ ГО !!!
Вчера от болницата, в неадекватно състояние е изчезнал! Лекарите ми казват - търсете го! МОЛЯ, ПОМОГНЕТЕ в издирването му! Болен е и объркан, без пари и телефон, по чорапи! Обадих се на всички таксита с описанието му, пускам и снимката му тук. ИМА СПЕШНА НУЖДА ОТ ЛЕЧЕНИЕ!!! Телефон за връзка: 0889 16 00 98", написа Диди Янчева и пусна негова снимка.

Прочетете още
- 09:00 При сделки на жилища „на две цени" има риск за купувача, а държавата губи милиони ВИДЕО
- 14:28 Четиригодишните Иван и Беатриче водят тежка битка - нека им помогнем
- 18:05 Нова риба плъзна в гръцките води, хапе плажуващи. Ето всичко, което трябва да знаете
- 13:00 „25 евро за 5 километра": Майка с дете остана шокирана след курс с такси в Пловдив