Паркирането в големите градове става все по-сложно, а сякаш неправилните действия на водачите дразнят далеч повече пошеходците. Следващата случка, която разгневи пловдивчани, станала на паркинга на хранителен магазин.
Пловдивчанка споделя кадри, на които се вижда паркиран пред мястото за инвалиди черен джип. Возилото не е заело паркомястото, зареди което пловдивчани предполагат, че няма нужния стикер. Това не е попречило на водача да застане на метри от входа на магазина.
Ситуацията провокира гневни коментари, както и мнения, че в Европа подобно деяние би било наказано.
"Има си пари човекът, но не иска да плаща. Само той ли?"
"Той за малко", допълва Емил Т.
"Това на запад от нас, отвъд Ламанша, е невъзможно", смята Стефка А.
Прочетете още
- 09:00 При сделки на жилища „на две цени" има риск за купувача, а държавата губи милиони ВИДЕО
- 14:28 Четиригодишните Иван и Беатриче водят тежка битка - нека им помогнем
- 18:05 Нова риба плъзна в гръцките води, хапе плажуващи. Ето всичко, което трябва да знаете
- 13:00 „25 евро за 5 километра": Майка с дете остана шокирана след курс с такси в Пловдив


Стефанов 08:01, 22.02.2023
На к'ви се правите немога да разбера!? Големи евроГейци станахте... Голям проблем станал! Сигурно 10 с придобит инвалиден стикер чакаха ред за мястото... Смешни сте!
Фалшивият OPEL-ов
Като се има предвид че цялата ви държава е пълна с фалшиво придобити инвалидни пенсии, работата е ясна и със стикерите на твоето поколение. А ти може и да си ***, но това никой никога няма да го заинтригува, съжалявам OPEL-ов.