Полицай намери забравена чанта с 4000 евро в заведение в Добрич, тя е върната на собственика, съобщават от Областната дирекция на МВР-Добрич.
На 14 април е получен сигнал на тел.112 от служител на Първо районно управление на МВР в Добрич за намерена чанта с голяма парична сума в нея. Той обяснява, че в почивния си ден е посетил питейно заведение в търговски комплекс в Добрич, където на съседната маса забелязва забравена чанта, съдържаща лични документи и парична сума в размер на около 4000 евро.
След извършена проверка полицаи установяват контакт със собственика на чантата. Тя е предадена без липси.
Прочетете още
- 18:00 От въпросите на Тина Ивайлова до Европейската прокуратура ВИДЕО
- 16:00 Пет жертви за няколко часа. И най-страшното е, че вече свикваме с това
- 19:00 „Ще ви разкажем играта!": Осили, кърлежи и джунгла до колене изкараха хората извън нерви
- 18:45 Русинова след трагедията на АМ "Тракия": Днес убихме две деца с некомпетентност и безхаберие