Трогателна история за човечност и съпричастност сподели в социалните мрежи жена. Тя отправи благодарност към двама непознати, които са ѝ помогнали в един от най-тежките моменти за нейното семейство.
Случката се разиграла на 20 юни в София, след като детето ѝ получило фебрилен гърч.
„Дъщеря ми на 2 години и 6 месеца получи фебрилен гърч и в този момент бях много уплашена и объркана аз и моят съпруг. Един господин ни помогна веднага и ни закара в болница „Света Анна“, а една невероятна жена купи дрешки за детето ми, защото се беше намокрило и нямаше с какво да го преоблека“, разказва Наташа Георгиева.
В суматохата около спешната ситуация семейството дори не успяло да попита своите благодетели за имената им. Майката е запомнила единствено, че мъжът се казва Васко.
„Ако случайно прочетете това, искам да знаете, че никога няма да забравя добрината ви. Благодарение на вас в един от най-страшните моменти за мен и моето семейство почувстваме подкрепа и човечност“, пише още тя.
Жената подчертава, че семейството не е от София и оказаната помощ е била безценна в критичния момент.
„Благодарим ви от цялото си сърце! Ние не сме от София и вашата помощ беше от голямо значение“, споделя майката.
Прочетете още
- 19:00 Как се продават новите жилища? Откраднато е над 1 млрд. евро ДДС само в София и Пловдив ВИДЕО
- 13:00 Електрическо возило прегази крачето на дете в центъра на Пазарджик
- 14:00 Появи се теория за "заговор" срещу БДЖ, целящ фалит на железницата и раздаването й на бизнесмени
- 10:59 Метеор изгоря в небето над България ВИДЕО