Трогателна история за човечност и съпричастност сподели в социалните мрежи жена. Тя отправи благодарност към двама непознати, които са ѝ помогнали в един от най-тежките моменти за нейното семейство.

Случката се разиграла на 20 юни в София, след като детето ѝ получило фебрилен гърч. 

„Дъщеря ми на 2 години и 6 месеца получи фебрилен гърч и в този момент бях много уплашена и объркана аз и моят съпруг. Един господин ни помогна веднага и ни закара в болница „Света Анна“, а една невероятна жена купи дрешки за детето ми, защото се беше намокрило и нямаше с какво да го преоблека“, разказва Наташа Георгиева.

В суматохата около спешната ситуация семейството дори не успяло да попита своите благодетели за имената им. Майката е запомнила единствено, че мъжът се казва Васко.

„Ако случайно прочетете това, искам да знаете, че никога няма да забравя добрината ви. Благодарение на вас в един от най-страшните моменти за мен и моето семейство почувстваме подкрепа и човечност“, пише още тя.

Жената подчертава, че семейството не е от София и оказаната помощ е била безценна в критичния момент.

„Благодарим ви от цялото си сърце! Ние не сме от София и вашата помощ беше от голямо значение“, споделя майката.